Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Visagino kūrybos namai kartu su partneriu iš Latvijos Respublikos Dagdos savivaldybės administracija pradeda įgyvendinti Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programos projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ („Healthy life – first steps in creating happy future“ (Healthylife) kodas Nr. LLI-329).

Projekto pradžia – 2018 m. balandžio 01 d.
Projekto pabaiga – 2020 m. kovo 31 d.
Projekto biudžetas – 720 069,24 Euro, iš jų Europos regioninio plėtros fondo bendrasis finansavimas – 612 058,85 Euro, iš jų Visagino kūrybos namų biudžetas – 348 924.20 Euro, iš kurio 26 169,31 euro – Visagino savivaldybės administracijos kofinansavimas.
Projekto bendras tikslas – pagerinti socialinės, sporto ir švietimo infrastruktūros prieinamumą ir efektyvumą, siekiant veiksmingai įgyvendinti naujas socialinės įtraukties priemones Dagdos ir Visagino regionuose. Projekto esmė, kad rizikos grupės jaunimo, neįgaliųjų socialinės problemos Visagine ir Dagdoje bus sprendžiamos kuriant komfortišką infrastruktūrą ir ją efektyviai panaudojant.

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu bus sukurtos ir įgyvendintos naujos socialinės įtraukties priemonės, skirtos socialinei nelygybei mažinti. Rizikos grupės jaunuoliai ir neįgalieji įgis sveikos gyvensenos, ekologinių žinių.
Siekiant nustatyti rizikos grupės vaikų ir jaunimo žinių lygį sveikos gyvensenos ir ekologijos srityse, projekto partneriai kartu atliks tyrimą „Sveikas gyvenimas“. Bus surinkta informaciją 8 naujų neformalaus švietimo programų kūrimui lietuvių ir latvių kalbomis: „Ekologija“, „Blogi įpročiai“, „Sveika mityba“, „Aktyvus gyvenimas“. Vėliau 32 jaunuoliai iš tikslinės grupės dalyvaus 7 mėnesių bandomajame sukurtų programų testavime.
Taip pat partneriai kartu organizuos keletą edukacinių renginių: dvi vasaros stovyklas, tarptautines sporto varžybas ir „Master chef“ konkursą jaunimui.
Visagine bus rekonstruotos švietimui skirtos patalpos, kuriose bus sukurtos patogios sąlygos švietimo ir su darbo paieška susijusioms veikloms, skirtoms jauniems žmonėms, vaikams ir jauniems žmonėms su negalia.
Sėkmingas projekto įgyvendinimas žymiai pagerins socialinę infrastruktūrą Dagdoje ir Visagine bei sukurs palankias sąlygas tikslinės grupės veiklai. Numatoma, kad daugiau nei 800 žmonių per metus galės naudotis patobulinta infrastruktūra Dagdoje ir Visagine, o 60 vaikų ir jaunų žmonių kasmet įgis naujų įgūdžių naujų neformaliųjų švietimo programų metu. Tarptautinės sporto žaidynės Dagdoje ir konkursas „Master Chef“ Visagine taps kasmetiniais renginiais ir kiekvienais metais pritrauks daugiau nei 140 dalyvių.
Projektas yra svarbus norint gerinti Visagino miesto neįgaliųjų gyvenimo kokybę, padėti jiems kuo geriau socializuotis, skatinti juos užsiimti edukacinę veiklą bei draugauti, bendrauti ir dalintis patirtimi su kitų šalių atstovais.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt.

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu  ir www.europa.eu.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.
Warning: Creating default object from empty value in /home/vvkn/domains/vkn.lt/public_html/components/com_content/views/category/tmpl/default_articles.php on line 18

Sėkmingai pasibaigė projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
Projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį” („Healthy life – first steps in creating happy future”) metu parengtos programos
Dagdoje vyko baigiamoji projekto konferencija
Dagdoje vyko Olimpinės žaidynės
Ir vėl dalinamės naujienomis apie vykstantį projektą
Visagino kūrybos namuose įvyko patiekalų gaminimo konkursas „Master chef“
Tarptautinio projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ programų rezultatai
Partnerių darbinis vizitas
Startavo Tarptautinė jaunimo stovykla Lietuvoje
Kviečiame registruotis į tarptautinę stovyklą
Įvyko seminaras „Faktai apie žalingus įpročius“
Skubame pasidalinti paskutinėmis naujienomis apie testuojamas programas
Pabaigtas pirmas projekto etapas
Projekto „Healthylife“ programų „Žalingi įpročiai“ ir „Ekologija“ apžvalga
Projekto „Healthylife“ programos „Sveika mityba“ apžvalga
Tęsiasi programos „Žalingi įpročiai“ testavimas
Ir vėl dalinamės naujienomis apie projektą
Dalinamės informaciją apie testuojamas programas
Startavo pirmosios programos
Projekto „Healthylife“ valdymo administracinės grupės susitikimas Visagine
Projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ dalyvių atranka
Nauji metai – naujas projekto etapas
Ir vėl dalinamės naujienomis apie projektą
Tęsiasi projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
Projekto partnerių susitikimas Visagine
Kapitalinio remonto statybos darbų konkurso nugalėtojas
Tyrimo „Sveikas gyvenimas“ rezultatai
Apie vasaros stovyklą Dagdoje
Vasaros stovykla Dagdoje
Partnerių susitikimas
Projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ anketavimas
Organizuojama vasaros stovykla Dagdoje pagal projektą Nr. LLI-329
Projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“