Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Organizuojama vasaros stovykla Dagdoje pagal projektą Nr. LLI-329

Parašyta 2018 Birželio 11, Pirmadienis 11:48

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Kaip jau buvo kalbėta, Visagino kūrybos namai kartu su Dagdos miesto savivaldybe (Latvija) įgyvendina projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ („Healthy life – first steps in creating happy future (Healthylife) kodas Nr. LLI-329). Įgyvendinant projekto planą, šiuo metu vyksta pasiruošiamieji darbai, vaikų vasaros stovyklai organizuoti. Stovykla vyks nuo birželio 25d. iki liepos 2 dienos Dagdoje (Latvija). Organizacijų partnerių šalių susitarimu, stovyklos dalyvių amžius yra 13-15 metų. Bendras stovyklos dalyvių skaičius yra 32, t.y. 16 dalyvių iš Dagdos savivaldybės ir 16 dalyvių iš Visagino savivaldybės. 

Reikia paminėti, kad remiantis projekto sąlygomis, stovykloje gali dalyvauti vaikai ir jaunimas nuo 10 iki 18 metų iš rizikos grupių šeimų. Todėl atrenkant stovyklos dalyvius, organizatoriai vadovaujasi šia projekto sąlyga. Taip pat vyksta aktyvus bendravimas su partneriais, sudarant ir koreguojant stovyklos programą. Ypatingas dėmesys skiriamas stovyklos dalyvių saugumui, lygių galimybių užrikinimui, reikalingų dokumentų rengimui. Stovyklos programą sudaro: diskusijos, viktorinos, edukacinės veiklos, meistriškumo pamokos, simuliaciniai žaidimai, rungtys ir kt. Visa stovyklos veikla yra nukreipta į pagrindines 4 temas, kurias stovyklos metu dalyviai nagrinės. Tai yra: sveika mityba, sportas ir jo poveikis sveikatai, ekologija ir gamtos tausojimas, žalingi įpročiai. Taip pat stovyklos metu ne mažai

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt. 
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu  ir www.europa.eu.
Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.