Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Projekto partnerių susitikimas Visagine

Parašyta 2018 Rugsėjis 26, Trečiadienis 10:29

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Skubame informuoti, kad rugsėjo 25 dieną vyko projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ dviejų šalių partnerių susitikimas. Primename, kad projektas vyksta nuo 2018 m. balandžio 01 d. iki 2020 m. kovo 31 d., jį įgyvendina Visagino kūrybos namai (Lietuva) ir Dagdos savivaldybė (Latvija).
Susitikimo programa buvo turininga. Visų pirma buvo pristatyti dviejose šalyse 2018 m. gegužės mėnesį atlikto tyrimo „Sveikas gyvenimas“ rezultatai bei ekspertų išvados ir rekomendacijos. Remiantis šiais tyrimo duomenimis, partneriai ėmė rengti programas šiomis kryptimis: sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas ir sportas, žalingi įpročiai, ekologija.

Todėl susitikimo metu vyko darbas grupėse, nustatant bendras programų gaires. Taip pat didelis dėmesys buvo skiriamas programų inovatyviems darbo metodams, siekiant sudominti bei siekinat ugdyti vaikų ir jaunuolių savimonę. Atkreipiame dėmesį, kad projekte numatyta tikslinė dalyvių grupė, tai vaikai ir jaunuoliai iš socialinės rizikos grupių šeimų.
Abiejų šalių partneriai numatė tolimesnes užduotis bei susitarė dėl sekančio susitikimo ir darbotvarkės. Susitikimas planuojamas 2018 m. lapkričio pabaigoje. Susitikimą vainikavo partnerių duotas interviu Visagino savivaldybės vietinės televizijos atstovams. Pagrindinis tikslas – šviesti mūsų bendruomenės narius apie vykdomo projekto pagrindinė idėją, tai sveika mūsų vaikų ir jaunuolių gyvensena.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt.
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.