Sedulinos al. 49, 31231 Visaginas 8 (386) 74642, edukacija@vivec.lt
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Atvira jaunimo erdvė

Atviras darbas – KAS TAI?

Atvira jaunimo erdvė skirta visiems 14-29 m. jaunuoliams, kurie ieško vietos, kur galėtų saugiai praleisti laisvalaikį, bendrauti, susipažinti, užsiimti įvairiomis veiklomis, sužinoti naujų įdomių dalykų. 
Ši atvira jaunimo erdvė yra naujai atidaryta po organizacijų reorganizacijų 2020 metų, todėl tai yra puiki galimybė pačiam jaunimui ateiti ir kurti savo naują, jaukią ir saugią erdvę, tokią kokia norit mątyti patys.
VšĮ Visagino edukacijų centro – atviros jaunimo erdvė ugdo jaunimo asmenines, kultūrines, edukacines, socialines, profesines kompetencijas, pilietiškumą ir toleranciją, lavina kritinį mąstymą, gebėjimą orientuotis ir prisitaikyti besikeičiančioje visuomenėje per saviraiškos, pažinimo ir lavinimosi poreikių tenkinimą, padeda mažiau galimybių turintiems, ypatingų poreikių, iškritusiems iš švietimo sistemos asmenims prisitaikyti modernėjančioje visuomenėje per neformaliojo švietimo veiklą, sudaro sąlygas ir galimybes vaikams ir jaunimui aktyviai ir įdomiai leisti laisvalaikį pasirenkant prasmingas veiklas, formuoti pramogų kultūrą. Pagrindinės veiklos sritys-neformalusis švietimas ir jaunimo veikla.

Facebook: https://www.facebook.com/visaginoaje

Naujenos