Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Ir vėl dalinamės naujienomis apie projektą

Parašyta 2019 Kovas 12, Antradienis 10:46

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Pagrindinė projekto idėja – propaguoti sveiką gyvenimo būdą vaikų ir jaunimo tarpe. Informuojame, kad šiuo metu yra testuojamos 4 programos. Norime pasidalinti apie programos „Žalingi įpročiai“ eigą. Kovo 8 dieną programos dalyviai nagrinėjo temą „Narkotikai ir kitos psichotropinės medžiagos“. Ypatingai buvo nagrinėjamos priežastys, kodėl jauni žmonės vartoja narkotikus ir kitas psichotropines medžiagas. Vyko diskusija apie narkotikų vartojimo pasekmes. Dalyviams buvo demonstruojamas filmas, kurio metu žmonės, vartoją narkotikus, dalijosi „bloga“ patirtimi apie jų praeitą sunkų kelią, o taip pat jie pasakojo kaip jie išbrido iš šio „liūno“. Pabaigoje paskaitos, programos dalyviai parengė socialinius plakatus, kviečiančius jaunus žmones nevartoti narkotikų ir kitų psichotropinių medžiagų. Kviečiame pamatyti veiklos akimirkas, įgyvendinamos programos „Žalingi įpročiai“ metu. Sekite informaciją tinklapyje www.vkn.lt bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Healthy life“.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt.
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.