Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: 8 (386) 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Projekto „Healthylife“ programos „Sveika mityba“ apžvalga

Parašyta 2019 Kovas 27, Trečiadienis 10:53

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Kūrybos namuose tęsiasi tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ (Healthylife) kodas Nr. LLI-329. Kviečiame susipažinti su šio metu įgyvendinama programa „Sveika mityba“. Programoje „Sveika mityba“ dalyvauja 17 projekto dalyvių nuo 10 iki 18 metų. Užsiėmimai susideda iš teorinės ir praktinės veiklos. Teorinių užsiėmimų metu projekto dalyviai susipažįsta su sveikos mitybos principais, produktų derinimu, stalo serviravimu. Jaunuoliams, turintiems fizinę negalią, užsiėmimai vyksta Visagino šeimos ir vaiko gerovės centre. Projekto dalyviai gamino sveikuoliškus sumuštinukus su daržovėmis ir vaisiais, salotas, blynelius su bananais, lankstė servetėles stalo serviravimui.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt.
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.