Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ anketavimas

Parašyta 2018 Birželio 13, Trečiadienis 12:00

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Visagino kūrybos namai, vykdydami projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“/ Healthylife, LLI-329, finansuojamo 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą. ir siekia identifikuoti ir nustatyti žinių lygį ir supratimą apie sveiko gyvenimo būdą ir aplinką.

Atsakyti į klausimyno klausimus užteks 20 min. Prašome pareikšti savo nuomonę. Anketa yra anoniminė: vardo ir pavardės rašyti nereikia! Jūsų atsakymai bus panaudoti tik tyrimo tikslams ir peržiūrimi laikantis konfidencialumo. Jūsų asmenybė nebus atskleista anketos apdorojimo proceso etapuose.

Iš anksto dėkojame Jums už bendradarbiavimą!

Anketa lietuvių kalba čia.

Anketa rusų kalba čia.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt.
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu  ir www.europa.eu.
Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.