Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Dagdoje vyko Olimpinės žaidynės

Parašyta 2020 Vasario 18, Antradienis 08:30

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Visagino kūrybos namai kartu su Dagdos miesto savivaldybe (Latvija) įgyvendina projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kūriant laimingą ateitį“ („Healthy life – first steps in creating happy future (Healthylife) kodas Nr. LLI-329). Pagrindinė projekto idėja – propaguoti sveiko gyvenimo būdą vaikų ir jaunimo tarpe. Š. m. vasario 14 dieną Dagdoje buvo organizuotos vaikų olimpinės žaidynės, kuriose dalyvavo 30 jaunuolių iš Latvijos ir 30- iš Visagino. Žaidynių atidarymo metu jaunuosius sportininkus pasveikino ir sėkmės linkėjo Dagdos meras ir mero pavaduotoja. Olimpinių žaidynių dalyviai buvo suskirstyti į komandas, kurios varžėsi įvairiose estafetėse. Varžybų pabaigoje visi jaunieji sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir atminimo dovanėlėmis.
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.