Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Tęsiasi projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“

Parašyta 2018 Lapkritis 02, Penktadienis 10:53

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Primename, kad Visagino kūrybos namai kartu su Dagdos miesto savivaldybe (Latvija) įgyvendina projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ („Healthy life – first steps in creating happy future“ (Healthylife) kodas Nr. LLI-329). Pagrindinė projekto idėja – propaguoti sveiko gyvenimo būdą vaikų ir jaunimo tarpe. Projektas „Sveikas gyvenimas“ yra skirtas Visagino miesto bei Dagdos krašto vaikams ir jaunuoliams. Projekto metu vaikai ir jaunuoliai įgys reikalingų žinių ir įgūdžių, kaip tausoti savo sveikatą. Reikia paminėti, kad pirmajame projekto etape buvo vykdoma Visagino ir Dagdos jaunimo apklausa. Vėliau ekspertė buvo apdorojo anketavimo duomenis ir parengė išvadas, kuriais remiantis mokytojai kurs programas.
4 projekto programos atlieps šias temas: sveiką mitybą, sportą ir jo poveikį sveikatai, ekologiją ir gamtos tausojimą, žalingų įpročių prevenciją. Programose bus numatyti teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Šiuo laikotarpiu studijuojama medžiaga, analizuojamas neformalaus ugdymo darbo metodų efektyvumas, patrauklumas jaunimui.
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.