Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ dalyvių atranka

Parašyta 2019 Sausio 29, Antradienis 07:30

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Primename, kad projekte „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ („Healthy life – first steps in creating happy future“) (Healthylife) kodas Nr. LLI-329 nuo sausio 1 dienos prasidėjo naujas laikotarpis. Šiai dienai jau yra parengtos 4 projekto programos: sveika mityba, sportas ir jo poveikis sveikatai, ekologija ir gamtos tausojimas, žalingų įpročių prevencija. Šiuo metu renkamos tikslinės grupės. Kiekvienoje programoje dalyvaus 16 žmonių. Įgyvendinant programas jų dalyviai turės galimybę dalyvauti teoriniuose bei praktiniuose užsiėmimuose, kurių metu sportuos, gamins sveikus patiekalus, susipažins su žalingų įpročių prevencija, ekologija ir gamtos tausojimo principais.
Vaikai ir jaunuoliai, kurie aktyviai dalyvaus šiose programose įgis galimybę dalyvauti šio projekto organizuojamoje tarptautinėje stovykloje, kuri vyks vasarą. Kviečiame vaikus ir jaunuolius nuo 10 iki 18 m. dalyvauti projekto programų atrankoje. Dalyvių skaičius ribotas. Pirmenybę atrankoje turės vaikai ir jaunuoliai iš rizikos grupės šeimų.

Registracija ir informacija teikiama: el. paštu elena.malyavko@vkn.lt, tel. 8 386 74 642 iki š. m. vasario 11 d. darbo dienomis nuo 9.30 iki 16.30 val.

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.