Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: 8 (386) 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Nauji metai – naujas projekto etapas

Parašyta 2019 Sausio 08, Antradienis 07:40

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Primename, kad Visagino kūrybos namai įgyvendina projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“ („Healthy life – first steps in creating happy future“) (Healthylife) kodas Nr. LLI-329 Projektas „Sveikas gyvenimas“ yra skirtas Visagino miesto bei Dagdos krašto vaikams ir jaunuoliams ir iš rizikos grupės šeimų. Pagrindinė projekto idėja – propaguoti sveiką gyvenimo būdą vaikų ir jaunimo tarpe.
2018 m. gruodžio mėn. pasibaigė II ataskaitinis periodas, ir Visagino ir Dagdos savivaldybių mokytojai pabaigė rengti programas šiomis tematikomis: sveika mityba, sportas ir jo poveikis sveikatai, ekologija ir gamtos tausojimas, žalingų įpročių prevencija. Programose yra numatyti teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Nuo

2019 m. sausio mėn. prasidėjo naujas periodas ir šiame etape bus testuojamos parengtos pilotinės programos tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Šiuo metu rengiami dalyvių atrankos kriterijai dalyvauti šiose programose. Vaikai ir jaunuoliai, kurie aktyviai dalyvaus šiose programose įgys galimybę dalyvauti šio projekto organizuojamoje tarptautinėje stovykloje, kuri vyks vasarą. Kviečiame vaikus ir jaunuolius dalyvauti projekto programų atrankoje, sekite informaciją mūsų tinklapyje www.vkn.lt.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt.
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.