Šie metai Visagino gyventojams ypatingi – mietui sukanka 50 metų.
Edukacijų centro bendruomenė sveikina Visaginą jubiliejaus proga. Šeimos šventės metu vaikai, tėveliai, mokytojai, svečiai spalvino akmenukus, iš kurių vėliau dėliojo užrašą „Visaginui 50”.
Dėkojame mokytojai Loretai Čižienei ir metodininkei Dianai Lugovskai už pagalbą įgyvendinant šią iniciatyvą.
Kviečiame pamatyti.






