Sedulinos al. 49, 31231 Visaginas 8 (386) 74642, edukacija@vivec.lt
 
Kviečiame registruotis į Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybą

Kviečiame registruotis į Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybą

Visagino jaunime (14-29 amžiaus), Visagino savivaldybės administracija organizuoja viešą visuotinį jaunimo susirinkimą, jaunimo atstovų į Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybą 2021-2023 metų jaunimo kadencijai. 

Kviečiame registruotis, 14-29 metų amžiaus jaunimą, į jaunimo atstovų rinkimus.

Kandidatus (14–29 m. amžiaus) į Jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovus gali siūlyti jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje, iš savo narių arba kandidatais (14–29 m. amžiaus) gali save išsikelti pavieniai asmenys.
Kandidatų registracija vyksta iki 2021 m. birželio 2 d., registracijos metu kiekvienas kandidatas pateikia:

– užpildytą kandidato į Jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovus anketą,

– prideda trumpą laisvos formos motyvacinį raštą,

– ne mažiau kaip vieną laisvos formos rekomendaciją iš jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje.

Užpildytos kandidatų anketos, motyvaciniai raštai ir rekomendacijos siunčiamos el. paštu evelina.visockyte@visaginas.lt.

Jaunimo atstovų į Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai numatomi 2021 m. birželio 9 d. (platesnė informacija bus suteikta likus 3 d. d. iki rinkimų).

Daugiau informacijos apie kandidatų registraciją, rinkimų procedūrą prašome teirautis el. paštu evelina.visockyte@visaginas.lt , tel. 8 616 40680.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.