Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: 8 (386) 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

NSŠ programos

Balandžio mėnesį Edukacijų centre startavo anglų kalbos kursai pradedantiesiems ir pažengusiems. Tai ugdymo programos, skirtos 18-65 metų žmonėms. Pamokų metu mokiniai įgis bendravimo anglų kalba įgūdžių, sustiprins gramatikos žinias, praplės žodyną ir tobulins taisyklingą tarimą. Siekiama kad programos dalyviai gebėtų ugdyti anglų kalbos kompetencijas, kad žmonės gebėtų bendrauti kasdienėmis temomis išvykę į užsienį ar bendraudami su kitataučiais. Kursus veda mokytoja Marina Sokolova.

Vykdymo laikotarpis: 2023 m. nuo balandžio iki gruodžio mėnesiai.

Dailės studija „Meno keliu“ vadovaujama Olesyos Davidovskayos.

Dailės užsiėmimai yra skirti suaugusiems žmonėms (nuo 18 iki 75 m.), norintiems kūrybiškai praleisti laisvalaikį po darbų ir pasimokyti dailės pagrindų, įgyti piešimo, bendrųjų kompetencijų. Mokymosi metu dalyviai susipažįsta su piešimo, tapybos, komponavimo baziniais principais, esminėmis taisyklėmis. Išbando įvairias technikas (pieštukai, spalvoti pieštukai, guašas, koliažas, akrilas ir kt.). Dailės terapija leidžia pažinti save, išreikšti savo emocijas drobėje.

Vykdymo laikotarpis: 2023 m. nuo balandžio iki gruodžio mėnesiai.