Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: 8 (386) 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

2018-09-19 Verslo simuliacinis žaidimas: gamyba Daugpilyje

Parašyta 2018 Rugsėjis 28, Penktadienis 06:22 

Projekto „Pasiruošęs verslui!“ Nr. LLI-143 Šeštasis verslo simuliacinis žaidimas vyko š. m. rugsėjo 19 d. Daugpilio universitete. Žaidėjai turėjo galimybę analizuoti gamybos įmonių atvejus ir pateikti savo pačių sprendimus tam, kad laimėtų žaidime. Tai ne tik buvo jaudinantis procesas, bet paties žaidimo koncepcija iš dalyvių taip pat pareikalavo vadybos, rinkodaros ir reklamos bei finansų, žmogiškųjų išteklių žinių.

Žaidėjai varžėsi mišriose komandose, kuriuose atstovavo šešiems regionams iš Latvijos ir Lietuvos. Įvairios užduotys leido į verslumą pažvelgti iš įvairių pusių taip pat suteikiant įvairiapusišką supratimą apie verslo valdymą.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjana Kuraš, tatjana.kuras@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.