Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: 8 (386) 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

2018-07-12 „Be Involved!“ seminaras Klaipėdoje

Parašyta 2018 Rugsėjis 28, Penktadienis 06:17 

Š. m. liepos mėn. projekto „Pasiruošęs verslui!“ susitikimas Lietuvos uostamiestyje, kupiname verslo potencialo, veržlių protų ir drąsių idėjų. „Be involved“ seminaras vyko Klaipėdos mokslo ir technologijų parke liepos 12 d.

Renginys suteikė puikią galimybę pabendrauti su sėkmingais verslininkais, atstovaujančiais Klaipėdos regionui. Kviestiniai svečiai dalinosi savo patirtimi, atviravo apie sunkumus, kuriuos teko įveikti siekiant savo užsibrėžtų tikslų.

Neseniai veiklą pradėjusių įmonių atstovai ir pradininkai taip pat pažėrė savo istorijų, o jų išklausiusi publika turėjo progą pateikti savo idėjų ir rekomendacijų šiems verslams pagerinti. Seminaras vyko anglų kalba.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjana Kuraš, tatjana.kuras@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.