Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

2018-06-14 Verslo modeliavimo žaidimas, didmeninė prekyba Jelgavoje

Parašyta 2018 Liepa 05, Ketvirtadienis 06:42

2018 m. birželio 14 d. Jelgavoje įvyko antrasis verslo simuliacinis žaidimas „Didmeninė prekyba“. Žaidėjai iš šešių Latvijos ir Lietuvos regionų suskirstyti į penkias grupes po šešis komandos žaidėjus. Po komandų pristatymo ir skambių šūkių, žaidimas prasidėjo.

Trumpos žodinės užduotys buvo tikrai įdomios žaidimo dalys, o tai paskatino analitinį ir kūrybinį mąstymą, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas „BLOOM“ – jaunam Latvijos didmenininkui, kuris siūlo unikalius produktus iš Pietų Korėjos. Įmonė pardavė ryžių virykles įvairiems ryžių patiekalams, kurie iki 3 dienų palaiko šviežias ir šiltas, juokingas gyvūninės formos, oro drėkintuvus, nešiojamuosius mini ventiliatorius, kuriuos galima naudoti išorėje ir viduje, ir elektrines antklodes.

Žaidėjai turėjo analizuoti tris sudėtingas „BLOOM“ situacijas, aptarti juos komandose, identifikuoti sprendimus ir pristatyti juos auditorijai. Komandos darbą įvertino žiuri ir kviestinis verslininkystės ekspertas.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjana Kuraš, tatjana.kuras@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.