Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

2018-04-26 Aprobuotas antras simuliacinis žaidimas Visagine

Parašyta 2018 Geg 04, Penktadienis 10:40

2018 m. balandžio 26 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyko antras žaidimas jaunimui modeliuojantis verslą, kurį organizavo Visagino kūrybos namai pagal projektą „Pasiruošęs verslui!“ Nr. LLI- 143 (“Ready for Business / ReforB”), finansuojamą pagal INTERREG programą V-A Latvijos ir Lietuvos 2014-2020 m. Žaidimo tema buvo „Didmeninė prekyba“.

Žaidime dalyvavo apie 50 jaunuolių – tai aukštųjų mokyklų studentai, mokiniai ir jauni žmonės, kurie nori įgyti praktinių žinių didmeninėje prekyboje. Dalyviai atvyko į žaidimo seminarą iš 6 miestų (projekto partneriai: Jelgava, Ventspilis ir Daugpilis iš Latvijos bei Klaipėda, Panevėžys, Visaginas iš Lietuvos).

Pagrindinis projekto tikslas yra skatinti tvarų verslumo pasienio regione plėtrą, naudojant novatoriškus sprendimus ir priemones, skirtas verslo plėtrai remti. Šis formatas leidžia pažvelgti į verslą iš skirtingų kampų, taip pat padeda išsamiau suprasti verslą.

Žaidimo tikslas sumodeliuoti įmonę, užsiimančia didmenine prekyba inovatyviais produktais iš Pietų Korėjos, pavyzdžiui: oro drėkintuvas žaislų formos, šilta elektros antklodė ir kita. Dalyviams buvo pristatytos kelios realios situacijos, kurias jie turėjo ne tik išspręsti, bet ir argumentuoti. Visos komandos parodė aukštą kūrybiškumo ir verslo supratymo lygį.

Dėkojame visiems šio žaidimo dalyviams, taip pat ir Raimondui Parfenovui padėjusiam įvertinti dalyvių pristatymus.

Šis projektas tęsiasi, o mes lauksime žaidimų ir seminarų partnerių miestuose bei kviesime mūsų miesto jaunimą ir toliau aktyviai dalyvauti projekte.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjana Kuraš, tatjana.kuras@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.