Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

2017-12-13 Pirmas testas verslo simuliacinio žaidimo

Parašyta 2018 Kovas 15, Ketvirtadienis 09:04 

Tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui!“ (Ready for Business/ ReforB) partneriai ir jų suburtos komandos gruodžio 13 d. susitiko Jelgavoje (Latvija). Studentai, neseniai įsteigtų įmonių vadovai ir savo verslą netolimoje ateityje planuojantys kurti jauni žmonės testavo šiuo metu projekto rėmuose kuriamo verslo simuliacinio žaidimo pilotinę versiją. Žaidimo užduotys apėmė įvairius mažmeninės prekybos aspektus. Grupės buvo vertinamos atsižvelgiant į šiuos pagrindinius kriterijus: komunikaciją, inovatyvumą, streteginį mąstymą ir pasiūlytų sprendimų scenarijų įvairovę.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjana Kuraš, tatjana.kuras@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.