Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: 8 (386) 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt
 
Už indėlį kuriant šventines erdves padėkota VšĮ Visagino edukacijų centrui

Už indėlį kuriant šventines erdves padėkota VšĮ Visagino edukacijų centrui

Visagino savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje surengta jauki padėkų popietė, skirta padėkoti įstaigoms ir jų darbuotojams, įmonių atstovams ir gyventojams, kurie prisidėjo kuriant šventinę atmosferą mieste kalėdiniu laikotarpiu.

Įpusėjus sausiui, jau tradicija tapusioje popietėje pagerbti Visagino bendruomenės atstovus kvietė Visagino savivaldybės meras E. Galaguz, vicemerė A. Grigienė bei Administracijos direktorius V. A. Bukauskas kartu su pavaduotoja J. Svidėniene. Padėkos įteiktos kūrusiems kalėdines instaliacijas mieste, organizavusiems eglės įžiebimo šventę, maketavusiems atvirukus, dalyvavusiems kalėdiniuose konkursuose ir visiems kitiems, kurie savo idėjomis, pastangomis ir darbais prisidėjo prie kalėdinės atmosferos kūrimo Visagino mieste.

Padėkų popietę vedė režisierė Birutė Davidovičė, o užburiančią 🎶muzikinę atmosferą dovanojo Visagino kūrybos ir menų akademijos mokytojų – Ilonos Alėjūnienės ir Vitos Pimpienės ugdomos talentės: Aneta Miloš, Emilija Galaguzaitė bei Marija Polina Zinkevičiūtė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *