Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

Pabaigtas pirmas projekto etapas

Parašyta 2019 Balandis 11, Ketvirtadienis 06:18 

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“
(„Healthy life – first steps in creating happy future“)
(Healthylife)
kodas Nr. LLI-329

Kovo pabaigoje buvo pabaigtas svarbus pirmas projekto etapas – dalies pastato rekonstrukcijos darbai (Sedulinos al. 49). Reikia paminėti, kad rekonstruotos ir remontuotos patalpos, kurių plotas yra 256 m2. Darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai, už tai esame dėkingi pagrindiniam darbų rangovui – UAB „Langaza“ ir subrangovui –  UAB „Evikonas. Suremontuotos pastato patalpos yra erdvios, šiuolaikiškos. Interjerui buvo parinkti švelnūs, šilti tonai, tai nuteikia produktyviam darbui. Sienoms parinktos ryškios spalvos dera su projekto idėja „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai kuriant laimingą ateitį“. Primename, kad bendra projekto vertė 720069.24 Eur, Visagino kūrybos namų biudžetas – 348924,20 Eur. Visagino savivaldybės administracijos savivaldybės kofinansavimas – 26169,31 Eur. Šiuo metu planuojama organizuoti viešuosius pirkimus baldams ir įrangai įsigyti.

Informuojame, kad šiuo metu testuojamos 4 programos: „Žalingi įpročiai“, „Sveika mityba“, „Ekologija“, „Aktyvus sportas“. Norime paminėti, kad artimiausiu lauku yra numatyta įgyvendinti tarptautinės jaunuolių stovyklos organizavimo parengiamuosius darbus. Stovykla bus organizuota Visagine, joje dalyvaus 32 dalyviai iš mūsų savivaldybės ir Dagdos savivaldybės (Latvija). Sekanti veikla bus meistriškumo konkursas jaunimui „Master chief“, kur galima bus pademonstruoti meistriškumą gaminant sveikos mitybos patiekalus bei pasivaržyti tarpusavyje. Rudenį planuojama organizuoti ir įgyvendinti „Jaunimo olimpines žaidynes Dagdoje (Latvija).

Sekite informaciją tinklapyje www.vkn.lt bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Healthy life“.
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt.
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.