Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

2018-10-30 Verslo simuliacinis žaidimas: gamyba Panevėžyje

Parašyta 2018 Spalio 31, Trečiadienis 08:01

Projekto „Pasiruošęs verslui!“ Nr. LLI-143 verslo simuliacinis žaidimas vyko š. m. spalio 30 d. Panevėžyje. Žaidėjai turėjo galimybę analizuoti gamybos įmonių atvejus ir pateikti savo pačių sprendimus tam, kad laimėtų žaidime.

Žaidėjai varžėsi mišriose komandose, kuriuose atstovavo šešiems regionams iš Latvijos ir Lietuvos. Įvairios užduotys leido į verslumą pažvelgti iš įvairių pusių taip pat suteikiant įvairiapusišką supratimą apie verslo valdymą.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjana Kuraš, tatjana.kuras@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.