Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: 8 (386) 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

2018-03-07 Verslo simuliacinio žaidimo antrasis bandymas Ventspilyje

Parašyta 2018 Kovas 15, Ketvirtadienis 12:45

2018 metų kovo 7 dieną Ventspilio jaunimo namuose susirinko 36 jaunuoliai iš Latvijos ir Lietuvos, kad galėtų išbandyti savo įgūdžius ir žinias imitaciniame žaidime „Pasiruošęs verslui!“.

Tuo metu, kai savo verslo pradžia tampa vis labiau įmanoma, reikia rasti naujų būdų, kaip šiame pasaulyje domėtis jaunesnių žmonių poreikiais. Būtent šis projekto „Pasiruošęs verslui!“ tikslas skatinti ilgalaikę verslo veiklą, naudojant šiuolaikinių mokymo ir mokymosi priemonių pagalbą.

Vienas iš perspektyvių sprendimų – sukurti verslo modelį, kurio tikslas yra suinteresuoti ir supažindinti jaunimą su mechanizmais ir determinuojančiais veiksniais verslo srityje. Dirbdami kartu komandose, žaidimo dalyviai turi galimybę analizuoti įvairias situacijas ir kurti scenarijus. Žaidimas yra grindžiamas pavyzdiniu tyrimu, kurį jie imasi spręsti parduotuvėse parduodama arbata bei kava ir panašiomis su verslu susijusiomis problemos. Žaidimo metu analizuojami įvairūs iššūkiai. Dalyviai turi pateikti planą, kaip spręsti šiuos iššūkius, ir pateikti savo viziją.

Žaidimas vyksta anglų kalba, o komandos dalyviai yra atrenkami atsitiktine tvarka. Tai garantuoja, kad vienoje komandoje bus dalyviai iš abiejų valstybių, kurie galės praktikuotis komandoje, bendrauti užsienio kalba ir pasiekti sėkmingų rezultatų žaidime.

Kita galimybė dalyvauti projekte vyks informaciniame seminare Panevėžyje kovo 22 d.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjana Kuraš, tatjana.kuras@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.