Sedulinos al. 49, LT-31231 Visaginas/ Telefonas: +370 386 74642/ Įmonės kodas: 305629256/ El. paštas: edukacija@vivec.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
 
VŠĮ VISAGINO EDUKACIJŲ CENTRAS

2017-05-30 Pirmas partnerių susitikimas Klaipėdoje Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Parašyta 2018 Kovas 15, Ketvirtadienis 09:01

2017 m. gegužės 30 d. Klaipėdoje (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas) vyko pirmas posėdis dėl projekto LLI-143 „Pasiruošęs verslui!“ („Ready for Business“ / ReforB) pradžios. Projektą remia INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos 2014 – 2020 programa, prioritetas – parama darbo judumui ir užimtumui. Bendras projekto tikslas yra palengvinti verslumo tvarų vystymąsi pasienio regione per inovatyvių verslumo paramos sprendimų ir įrankių rinkinį. Partneriai (LŽŪU Ekonomikos fakultetas ir socialinė raida LV, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas LT, Daugpilio universitetas LV, Visagino kūrybos namai LT, Ventspilio jaunimo taryba LV, VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras LT) kurs ir organizuos “Simuliacinius žaidimus”, imituojančius realaus gyvenimo situacijas, su kuriomis susiduria dauguma naujai įsteigtų įmonių. Bus organizuojami „Be involved“ seminarai, sukurti pagal interaktyvią „Pasisemk įkvėpimo – Padėk – Pasidalink – Išanalizuok“ koncepciją. Taipogi bus įdiegtas IKT verslo stimuliatorius, imituojantis verslo pradžią ir plėtros procesus. Projekto tikslinė grupė yra studentai ir abiturientai, jauni žmonės, turintys verslo idėją ir / arba norintys pradėti savo verslą bei naujų įmonių steigėjai. Projektas peržengia esamas praktikas ir yra naujas bei originalus, kalbant apie jo integruotą požiūrį, kuris apima keletą elementų: žaidimais grindžiamo neformaliojo mokymosi principai, verslo sričių pagrindiniai principai, esamų verslininkų patirtis, verslo situacija realiame gyvenime. Toks sprendimų formatas leidžia pažvelgti į verslumą įvairiais aspektais, todėl teikia visapusišką supratimą apie verslą. Planuojama, kad 12-15 naujų įmonių bus įsteigta kaip projekto veiklos rezultatas.Susitikimo metu buvo aptartas kiekvieno dalyvaujančio projekte partnerio užduotys, taip pat bendradarbiavimo principai ir tikslai.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjana Kuraš, tatjana.kuras@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.